Kavaklıdere Belediyesi’nin araç parkı genişliyor

Kavaklıdere Belediyesi, araç parkına yeni bir çöp toplama aracı kazandırdı. Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, bu haberi “Kavaklıdere, her yönü ile yenilenmeye devam ediyor” diyerek verdi.

Kavaklıdere Belediyesi’nin araç parkı genişliyor

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, yaptığı başarılı çalışmalarla göz doldurmaya devam ediyor. İlçenin nerede tüm sorunlarını çözüme kavuşturan Demir, bunun yanı sıra araç parkını da genişletmeye devam ediyor.

Kavaklıdere Belediyesi, son olarak 446 bin 789 lira değerinde 8+1 metreküp kapasiteli yeni bir çöp toplama aracını araç parkına ekledi.

Demir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kavaklıdere Belediye Başkanlığımız araç parkına 446 bin 789,00 TL + KDV değerinde 8+1 metreküp kapasiteli yeni bir çöp toplama aracı kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından belediyemize hibe edilen çöp toplama aracının belediyemize kazandırılmasındaki desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a AK Parti Muğla Başkanımız Kadem Mete’ye, AK Parti Muğla milletvekillerimiz Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan ve AK Parti Kavaklıdere Başkanımız Volkan Alpözen'e tüm Kavaklıdere halkımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68