Kavaklıdere, sanayi sitesine kavuşuyor

Muğla’nın en küçük ilçesi Kavaklıdere, hızla mesafe alarak eksiklerini birer birer gideriyor. İlçede eksikliği hissedilen sanayi sitesinin ihalesi, 20 Ocak tarihinde yapılacak.

Kavaklıdere, sanayi sitesine kavuşuyor

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, ilçeye kazandırdığı hizmetlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Küçük bir ilçe olmasına rağmen birçok büyük belediyede olmayan hizmeti Kavaklıderelilerin hizmetine sunan Demir, son olarak Kavaklıdere’nin önemli eksikliklerinden biri olan sanayi sitesine de çözüm üretti.

Kavaklıdere’de 32 iş yeri ve sosyal alanların olacağı sanayi sitesine de kavuşacağını belirten Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, “İlçemizin en büyük eksikliklerinden birisi olan sanayi sitesi işyerlerimizin olmayışı problemimizi çözecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kavaklıdere Belediye Başkanlığımızca projelendirilen ve brüt büyüklükleri 75 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 32 sanayi işyeri ile birlikte kafeterya ve mescitten oluşan sanayi sitesi işyerleri projemizin yapım ihalesine 20 Ocak 2021 tarihinde yapacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68