18 Haziran 2018 Pazartesi

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Kaymakam Çiçek, asaleten atandı

İçişleri Bakanlığı "Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi" ile 300 Mülki İdare Amirinin görev yerlerinde değişiklik yapıldı. Kararname kapsamında, Manisa’nın Ahmetli ilçesine atanan Yatağan Kaymakamı Gökay Özkan’ın yerine, bir süredir Yatağan Kaymakamı Vekilliğini yürüten Aşkale Kaymakamı Hayrettin Çiçek atandı.

22 Ağustos 2017 Salı 09:53
Bu haber 508 kez okundu
Kaymakam Çiçek, asaleten atandı

 İçişleri Bakanlığı "Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi" ile 300 Mülki İdare Amirinin görev yerlerinde değişiklik yapıldı.

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle Ortaca, Köyceğiz, Fethiye, Yatağan, Seydikemer kaymakamları da değişti.

Kararnameyle, Manisa’nın Ahmetli ilçesine kaymakam olarak atanan Yatağan Kaymakamı Gökay Özkan’dan boşalan makama, Erzurum’un Aşkale ilçesinin kaymakamı Hayrettin Çiçek getirildi.

Öte yandan, Ortaca Kaymakamlığına Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan, Köyceğiz Kaymakamlığına ise Kars Vali Yardımcısı Erdinç Dolu, Fethiye Kaymakamlığına Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Seydikemer Kaymakamlığına ise bir dönem Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevini yürüten Rize Pazar Kaymakamı Cevat Çelik atandı.

Yatağan’daki görevine asaleten atanmasından dolayı mutlu olduğunu belirten Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, mart ayında başladığı görevi en verimli şekilde sürdüreceğini söyledi.

İlçedeki görevine başlayalı yaklaşık 6 aylık bir süre olmasına rağmen Yatağan’a ısındığını ve Yatağan’a hizmet etmekten mutlu olduğunu kaydeden Çiçek, atamaların hayırlı olmasını diledi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV