Kaymakam, vatandaşların sorunlarını dinledi

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge kapsamında belirli aralıklarla düzenlenen vatandaş buluşması, eğitim ve güvenlik ile daire amirleri toplantısı Yatağan ilçesinde düzenlendi.

Kaymakam, vatandaşların sorunlarını dinledi

Vatandaşların her türlü istek, öneri, sorun ve şikayetlerini birebir doğrudan temas kurmak suretiyle ilgili kurumlar tarafından değerlendirilip en kısa zamanda çözüm yollarının aranması amacı ile gerçekleşen “Vatandaş Buluşması” toplantı, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Dülger, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ermiş, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Aziz Cengiz, daire amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda konuşan Kaymakam Çiçek, vatandaş buluşması toplantılarını düzenli olarak yaptıklarını ve kendilerine iletilen konular sonrasında önemli adımlar atıldığını söyledi.

Kaymakam Çiçek’ten sonra söz alan mahalle muhtarları, genellikle Telekom, MUSKİ ve AYDEM ile ilgili sorunları dile getirerek çözüm istediler.

Muhtarların talepleri üzerine Kaymakam Çiçek, ilgili birimlerin amirlerini bizzat cep telefonuyla arayarak bilgilendirdi.

Vatandaş Buluşması toplantısının ardından eğitim ve güvenlik ile daire amirleri toplantısı gerçekleştirildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56