KAYMAKAM ve GENEL MÜDÜRDEN İFTAR YEMEÄžİ

KAYMAKAM ve GENEL MÜDÜRDEN İFTAR YEMEÄžİ

KAYMAKAM ve GENEL MÜDÜRDEN İFTAR YEMEÄžİ

Mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşılırken, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve YEAÅž Genel Müdürü Nuri Åžerifoğlu iftar yemeği verdi.

YEAÅž Sosyal Tesisleri'nde verilen yemeğe; Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Garnizon Komutanı Göksel Söylemez, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Askerlik Åžubesi Başkanı Üsteğmen Alper Arıkan, YEAÅž Genel Müdürü Nuri Åžerifoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal, Belde Belediye Başkanları,  Daire Amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi partilerin temsilcileri, gazeteciler ile özel ve tüzel kuruluşların temsilcileri katıldılar.

Yemekte, Yatağan Müftüsü Hasan Hüseyin Ortanca dua ederek, bu yemeğin hayırlara vesile olmasını diledi.

Yemekte bir konuşma yapan Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven; “Ben her görev yaptığım yerde Ramazan ayında mutlaka iftar yemeği veriyorum. Bu geleneği bugün Yatağan'da da devam ettirdim. Bu sayede hem iftar yemeği yeniyor, hem de bu kadar kişi bir araya gelerek tanışma, konuşma fırsatı buluyor. Bu da sosyal bir kaynaşmaya sebep oluyor.  Bu güzel geleneğimizi önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlik içinde halkımıza hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Ben yemeğe katılan herkese ve bu katkılarından dolayı YEAÅž Genel Müdürlüğü'ne çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68