KAYMAKAMDAN BAŞKAN IŞIK’A VEDA ZİYARETİ

Geçtiğimiz haftalarda Antalya ili Alanya ilçesine Kaymakam olarak atanan Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven veda ziyaretleri kapsamında Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı ziyaret etti.

KAYMAKAMDAN BAŞKAN IŞIK’A VEDA ZİYARETİ
 30 Ağustos 2009 tarihinden bu yana Yatağan Kaymakamlığı görevini sürdüren Dr. Hasan Tanrıseven Alanya Kaymakamlığı’na atanmasının ardından veda ziyaretlerine başladı. Dr. Hasan Tanrıseven veda ziyaretleri kapsamında ilk olarak Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven; “Yatağan’da görevde olduğum 5 yıllık süre boyunca Belediye Başkanımız için uyum içinde Yatağan için çalıştık. Yatağan’dan ayrılmam ile beraber Yatağanlılar ile diyaloğum bitmeyecektir. Yine Yatağan için yapılacak olan ne varsa hep beraber yapacağız. Görev yaptığım süre boyunca birlikte çalıştığımız tüm kamu ve özel sektör çalışanlarına ve Yatağan için emeği geçenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

“Abi kardeş gibi çalıştık”

Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in ziyaretinde konuşma yapan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık; “Kaymakamımız ile görev yaptığı yaklaşık beş yıllık zaman içerisinde bir abi kardeş gibi çalıştık. Yatağanımız için göstermiş olduğu gayretli çalışmaları nedeni ile kendisine teşekkür ediyorum. Kaymakamımız Yatağan’dan ayrılacak olabilir ama kendisine Yatağanlıların kapısı her zaman açıktır. Çünkü biz kendisini çok sevdik. Yatağan Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven’e gerek şahsım gerekse tüm Yatağanlılar adına teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2014, 17:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 7 yıl Önce

İlçemiz için daha güzel bir haber olamaz

SIRADAKİ HABER

banner68