banner80

Kaymakam’dan Başkan Işık’a Ziyaret

Yatağan Kaymakam Vekili Veli Biçer, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık’ı makamında ziyaret ederek yeni görev süresinde başarı diledi.

Kaymakam’dan Başkan Işık’a Ziyaret
 Yatağan Belediye Başkanlığı seçimlerinden dördüncü kez zaferle çıkan H. Haşmet Işık’a tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Işık’ı son olarak Yatağan Kaymakam Vekili Veli Biçer ziyaret etti.

Kısa bir süre önce Yatağan Kaymakamlığı görevine vekâleten atanan Veli Biçer, görev süresince Yatağan Belediyesi ile uyumlu çalışmalar yürüttüklerini belirterek, Başkan Işık’ın bundan sonraki görev süresinde de aynı uyumlu çalışmaların devam etme temennisinde bulundu ve Başkan Işık’ı tebrik ederek, kendisine yeni görev süresinde başarılar diledi.

Gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ise Muğla’nın büyükşehir belediye olmasıyla birlikte Yatağan Belediyesi’nin de sorumluluklarında değişiklikler meydana geldiğini, bu değişikliklerle birlikte üzerlerine düşen görevleri, Yatağan Kaymakamlığı ile uyumlu çalışmalarla yapmaya devam edeceklerini söyledi.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2014, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68