17 Ağustos 2018 Cuma

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Kaymakamdan Orman İşletme’ye tam not!

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nün yangın ekiplerini ziyaret eden Yatağan Kaymakam Hayrettin Çiçek, yangın sezonu boyunca 7/24 hazır kıta bekleyen orman teşkilatına tam not verdi.

13 Temmuz 2018 Cuma 08:47
Bu haber 1026 kez okundu
Kaymakamdan Orman İşletme’ye tam not!

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, yangın sezonu nedeniyle hazır kıta bekleyen yangın ekiplerini ziyaret etti. Kavşak Depo Sahası ve Kozağaç Mahallesi’nde konuşlanan ekiplerle bir araya gelen Çiçek, işçilerle sohbet etti.

Çiçek’i karşılayan Yatağan Orman İşletme Müdürü Eşref Şen ve İşletme Şefi Bekir Kulaksız, ekipler ve kurumları hakkında bilgi verdi.

Yapılan ziyarette yangın işçilerinin kişisel koruyucu ekipmanları, kaldıkları binalar ve yangın araçları kontrol edildi.

Orman işletme Müdürü Eşref Şen, kişisel koruyucu ekipmanların kullanımı, orman yangınları ile mücadele yöntemleri, orman yangınlarında işçilerin karşılaştığı durumlar ve yangın araçlarının kullanımı ile ilgili kısa bir sunum yaptı.

Kaymakam Çiçek, Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nün tüm çalışanlarının özverili bir şekilde çalıştığını ve görevlerini layıkıyla yaptığını gözlemlediğini söyledi.

Başkan kurumun müdürü olmak üzere tüm personeli kutlayan Çiçek, ormanların her türlü tehlikelere karşı korunmasında canı pahasına gece gündüz çalışan orman teşkilatına ve personeline teşekkür ederek yangınsız bir mevsim geçirilmesini temenni etti.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV