Kaymakamdan Orman İşletme’ye tam not!

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nün yangın ekiplerini ziyaret eden Yatağan Kaymakam Hayrettin Çiçek, yangın sezonu boyunca 7/24 hazır kıta bekleyen orman teşkilatına tam not verdi.

Kaymakamdan Orman İşletme’ye tam not!
Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, yangın sezonu nedeniyle hazır kıta bekleyen yangın ekiplerini ziyaret etti. Kavşak Depo Sahası ve Kozağaç Mahallesi’nde konuşlanan ekiplerle bir araya gelen Çiçek, işçilerle sohbet etti.

Çiçek’i karşılayan Yatağan Orman İşletme Müdürü Eşref Şen ve İşletme Şefi Bekir Kulaksız, ekipler ve kurumları hakkında bilgi verdi.

Yapılan ziyarette yangın işçilerinin kişisel koruyucu ekipmanları, kaldıkları binalar ve yangın araçları kontrol edildi.

Orman işletme Müdürü Eşref Şen, kişisel koruyucu ekipmanların kullanımı, orman yangınları ile mücadele yöntemleri, orman yangınlarında işçilerin karşılaştığı durumlar ve yangın araçlarının kullanımı ile ilgili kısa bir sunum yaptı.

Kaymakam Çiçek, Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nün tüm çalışanlarının özverili bir şekilde çalıştığını ve görevlerini layıkıyla yaptığını gözlemlediğini söyledi.

Başkan kurumun müdürü olmak üzere tüm personeli kutlayan Çiçek, ormanların her türlü tehlikelere karşı korunmasında canı pahasına gece gündüz çalışan orman teşkilatına ve personeline teşekkür ederek yangınsız bir mevsim geçirilmesini temenni etti.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68