Kaymakam’dan şampiyona öncesi moral ziyareti

Yatağan Kaymakam Vekili Veli Biçer, Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Bolu’da düzenlenecek olan Minikler Türkiye Şampiyonası’na katılacak olan Bencik Ortaokulu Okçuluk Takımı’nı ziyaret ederek başarılar diledi.

Kaymakam’dan şampiyona öncesi moral ziyareti
 Katıldıkları tüm şampiyonalardan dereceyle dönen Bencik Ortaokulu Okçuluk Takımı, Türkiye Okçuluk Federasyonu 2014 yılı faaliyet programında yer alan ve 13-15 Ağustos tarihleri arasında Bolu’da düzenlenecek olan Minikler Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

Antrenör Ejder Sözen yönetiminde Bencik Halk Sağlığı Merkezi bahçesinde hazırlıklarını sürdüren okçuluk takımı, bu şampiyonadan da derecelerle dönmeyi amaçlıyor.

Şimdiye kadar 6 adet Türkiye rekoru bulunan okçuluk takımının antrenman sahası olan halk sağlığı merkezi bahçesinde gerçekleştirilen ziyarette, Kaymakam Vekili Veli Biçer, sporculara başarılar dileyerek, Yatağan’ı tüm Türkiye’de temsil ettikleri için teşekkür etti.

Antrenör Ejder Sözen ve Okul Müdürü İsmet Demirel, Biçer’in takımlarına yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, takıma yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2014, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68