banner80

Kaymakamdan Sona Eren Kurslar Sergisine Ziyaret

Yatağan Kaymakam Vekili Veli Biçer, Yatağan Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan ve geçtiğimiz günlerde sona eren kursların sergisini ziyaret etti.

Kaymakamdan Sona Eren Kurslar Sergisine Ziyaret
Yatağan Halk Eğitim Merkezi tarafından YEAŞ Sosyal Tesisleri içerisinde yer alan hizmet binasında açılan takı tasarım ve kırkyama kursu geçtiğimiz günlerde sona erdi.

Usta Öğretici Gülhan Şimşek tarafından verilen kırkyama kursu ile Usta Öğretici Mine Nigiz tarafından verilen takı tasarım kurslarının sona ermesiyle kursiyerlerin eserlerinin sergilendiği sergi düzenlendi.

Sergiye, Yatağan Kaymakam Vekili Veli Biçer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Çırpan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Çüngür, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet Kesmen ve kursiyerler katıldı.

Sergiyi gezen Kaymakam Vekili Biçer, usta öğreticilerden eğitimler ve çalışmalar hakkında bilgiler alırken kursiyerlerin hazırladığı ürünleri detaylı şekilde inceledi.

Kaymakam Vekili Biçer sergiyi gezerken, Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yetkilileri, elde edilen ürünlerin satışı için Biçer’den destek istedi. Biçer ise konuyla ilgileneceğini belirtti.

Sergi, konuklara verilen ikramlarla sürdü.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2014, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68