banner80

KENDİ BAYRAMLARINDA ÖZELLEŞTİRMENİN İPTALİNİ İSTEDİLER

Yatağan’da enerji ve maden işçilerinin çocukları kendi bayramlarında özelleştirmenin durdurulmasını istediler. Yatağan’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda enerji ve maden işçilerinin çocukları 220 gün önce kurulan Yatağan Termik Santrali önüne özelleştirmeye karşı babaları tarafından kurulan direniş çadırını ziyaret ettiler. Çocuklar hep bir ağızdan “Geleceğimize dokunmayın” diyerek özelleştirmenin iptal edilmesini istediler.

KENDİ BAYRAMLARINDA ÖZELLEŞTİRMENİN İPTALİNİ İSTEDİLER
 Muğla’da bulunan termik santraller ve bu santrallere kömür temin eden linyit sahalarının özelleştirmesine karşı 220 gün önce Yatağan Termik Santrali önüne kurulan direniş çadırını minikler ziyaret ettiler. Yatağan’da düzenlenen kutlamalar sonrasında babalarının çalıştığı işyerlerinin satışına karşı kurulan direniş çadırını ziyaret eden minikler özelleştirmenin durdurulmasını istediler.

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda direniş çadırını ziyaret eden enerji ve maden işçilerinin çocukları yetkililere hep bir ağızdan “Geleceğimize dokunmayın” diyerek özelleştirilme kararından vazgeçilmesini istediler. 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2014, 18:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68