Kılıçdaroğlu Bugün Yatağan'da

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Muğla programı bugün sabah Milas ziyaretiyle başlayacak, saat 12:30'da Yeşilbağcılar Beldesi'nde yapacağı açılışın ardından saat 13:00'de restorasyonu tamamlanan Atatürk Kültür Merkezi'nin kurdelesini kesecek. Kılıçdaroğlu'nun Yatağan'dan sonraki adresi ise Muğla Arıtma Tesisi açılışı olacak.

Kılıçdaroğlu Bugün Yatağan'da
 Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün saat 12:30'da Yatağan'da olacak.

Sabah saatlerinde Milas'ta düzenlenen programlara katılacak olan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yatağan programı saat 12:30'da Yeşilbağcılar'da yapacağı açılışlarla başlayacak, saat 13:00'de ise Yatağan Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan Atatürk Kültür Evi'nde olacak.

Hazırlıklar Tamam

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yatağan programı öncesi Yatağan Belediyesi ve Yeşilbağcılar Belediyesi'nin hazırlıkları tamamlandı.

Kılıçdaroğlu'nun Yeşilbağcılar ziyaretini bir süredir beklediklerini belirten Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili; “Beldemizin eski yerleşim alanının istimlak edilmesinin ardından yeni yerleşkelerimizde çalışmalarımızı büyük ölçüde tamamladık. Belediyemiz şu an yeni binasında hizmet veriyor. Bunun yanı sıra meydan çalışmalarımız da oldu ve bütün yollarımızı parke döşedik. Ancak bu çalışmaların yeterli olduğunu düşünmüyoruz. Dağdibi mevkiinde hazırlıkları devam  eden mesire alanımızda büyük ilerleme kaydettik. Söz konusu alana çocuklarımızın zaman geçirebileceği parklar ve piknik alanları yapıldı. Bunun yanı sıra doğal haline dokunmadan açtığımız yürüyüş yolunun etrafı da ağaçlarla süslendi. Ayrıca, uzun süredir satışını gerçekleştirebilmek adına mücadele verdiğimiz yeni arsalar üzerindeki problemleri de giderdik ve pek çoğunu yeni sahipleriyle buluşturduk. Bütün bu çalışmalar neticesinde Yeşilbağcılar Beldesi artık göç veren değil göç alan bir belde haline geldi. Bütün bu çalışmalarımız Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun da dikkatini çekmiş olacak ki faaliyetlerimizi yerinde incelemeyi uygun buldu” şeklinde konuştu.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ise yaptığı açıklamayla bütün Yatağan halkını Atatürk Kültür Evi açılışına davet etti.

Açılışı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yapacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Işık; “Yatağan kültürünü en iyi şekilde yansıtacak olan Atatürk Kültür Evi üzerindeki çalışmaları tamamladık. Ayrıca Atatürk Kültür Evi yanında bulunan Ata Sarnıç Parkı da hazır. Bütün Yatağan halkını Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılacağı açılışımıza bekliyoruz” dedi.b

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2013, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER