banner80

Kırsal mahallelerinin yolları, yenilenmeye devam ediyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana kırsal mahallelerin yol sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Toksöz, son olarak yaklaşık 60 bin metrekare kilitli parke taşının döşenmesi talimatını verdi.

Kırsal mahallelerinin yolları, yenilenmeye devam ediyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, 20 aylık başkanlık döneminde, üzerinde durduğu konuların başında kırsal mahallelerin yol sorunları oldu. Göreve geldiği günden bu yana birçok mahalleyi kilitli parke taşıyla tanıştıran Toksöz, ihtiyacı olan mahallelere kilitli parke taşı döşeme talimatı vermeye devam ediyor.

Şuanda Cazgırlar, Doğanköy, Alaşar, Çukuröz, Yeşilbağcılar, Turgut ve Yeniköy’de kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sürerken Yeşilbağcılar Karamersin Ovası yolunda da tadilat çalışmaları sürüyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Toksöz, “Seçim sürecinde söz verdiğim gibi, ilçemizin yol sorununu ortadan kaldıracağız. Kırsal mahallelerin ardından ilçe merkezindeki yol sorunlarını da çözeceğiz ve vatandaşlarımız artık yollardan şikayet etmeyecek. Ayrıca yaptığımız 15 sosyal tesisin çatı ihalesini gerçekleştirmiştik. Bunların da yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı ve yaklaşık 1 ay içerisinde bu işler de tamamlanacak. Gençlik Merkezi’nin de ihalesi gerçekleştirilmişti. Buranın da yer teslimi yapıldı ve önümüzdeki günlerde inşaat başlanacak” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68