KISMET 58 E SAHİBİNİ BULDU

1 Ekim – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında TEB Harman Kart ile yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş sonucunda çekiliş kampanyasına katılarak Erkunt Kısmet 58 E traktör kazanan Milaslı çiftçi Sadettin Güşlü’ye traktör teslimi TEB Milas Şubesi önünde düzenlenen tören ile yapıldı.

KISMET 58 E SAHİBİNİ BULDU
 Demircioğlu Traktör, Erkunt ve TEB işbirliği ile Milas Koru'ya hediye kısmet 58 E teslimatı yapıldı.

TEB Harman Kart kullanarak çekiliş hakkı kazananlar arasında yapılan çekiliş ile Milas Koru Köyü’nden Sadettin Güşlü'ye Erkunt marka Kısmet 58 E model traktör, Milas TEB Bankası önünde yoğun kalabalık ile birlikte TEB Bankası Milas Şubesi Müdürü, Demircioğlu Traktör Firması Sahibi Erdoğan Demircioğlu ve çok sayıda çiftçi katılımıyla törenle teslim edildi. Törende konuşan Demircioğlu Traktör Firması Sahibi Erdoğan Demircioğlu; “Türk çiftçisinin yıllardır yakıttan ve gübreden mağdurdur. Kısmet 58 E bir Erkunt klasiği olan az yakıt tüketimi ile fark yaratıyor. Kısmet 58 E Aralık 15 tarihinden beridir çiftçi ile buluşuyor. Firmamız tarafından 15 Aralık’tan bu yana Muğla'ya 37 adet Kısmet modeli teslim edildi. Önümüzdeki günler için teslim edilmeyi bekleyen 11 adet daha Kısmet 58 E modeli siparişimiz var.

Bunun yanı sıra bugün törende sattığımız 3 adet Kısmet 58 E ile birlikte bir ay gibi kısa bir sürede 51 adet traktör satmış bulunuyoruz. Erkunt traktörleri yüzde yüz Türk malıdır ve 3 yıl mekanik 15.000 saat motor garantisi vardır. Erkunt Firması daima üretimini yaptığı traktörünün arkasındadır.

Bugün teslimini yaptığımız Kısmet 58 E’nin başlıca özellikleri levyeli, 540-750 devir kuyruk mili, turbo intercooler yüksek tork, yüksek performans ve buna karşılık düşük yakıt tüketimidir. Ayrıca Erkunt yaygın servis ağı, bol ve ucuz yedek parça ile rakiplerinden her daim bir adım öndedir.

Erkunt Firması ayrıca 1960 yılından bu güne Mercedes, Volkswagen, Türk Traktör, TÜMOSAN, Deutz, Steyr, Başak, Massey Ferguson, Zetor ve Man firmalarına yedek parça satışı yapmaktadır” şeklinde konuştu.

Demircioğlu; “22-26 Ocak tarihleri arasında İngiltere’de düzenlenen Tarım Fuarı’na katılan ılık ve tek Türk traktör firması olarak 387 adet Erkunt traktör satarak rekor kırdık. Gana Devlet Başkanı Sn. John Mahama fabrikamızı ziyaret etti ve ilk etapta 400 adet Erkunt traktör siparişi verdi. Demircioğlu konuşmasına bu ülkenin topraklarına bu ülkenin traktörü yakışır ve denemeyen bilmez kullanmayan anlamaz bir tutkudur Erkunt” sözleriyle konuşmasına son veren Demircioğlu, Demircioğlu traktörün kuruluşunun 30. Yılı sebebiyle 2014 yılında tüm müşterilerine 2014 yılı sonunda yapacakları çekiliş ile römork, pulluk, kültivatör ve çeşitli hediyeler dağıtacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2014, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezgin altıntaş
Sezgin altıntaş - 4 yıl Önce

Tek çeker kısmet 58 alanlar nasıl traktör yorum yazarmısınız

SIRADAKİ HABER