banner80

Koca Çınar görevi devretti

Yatağan Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın 48 yıl başkanlığını yapan Hilmi Yukacı dün odada düzenlenen tören ile 28 Mart 2014 Cuma günü yapılan seçimlerde başkanlığa seçilen Nizamettin Köklü’ye başkanlık görevini devretti.

Koca Çınar görevi devretti
 Yatağan Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın 48 yıllık duayen başkanı

Hilmi Yukacı görevi 28 Mart 2014 Cuma günü Yatağan Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda yapılan olağan genel kurulda aldığı 155 oy ile başkan Nizamettin Köklü’ye devretti. 28 Mart Cuma günü yapılan seçimlerde 3 aday yarışmış ve başkan adaylarından Nizamettin Köklü oy kullanan üyelerin çoğunluğunun desteğini alarak başkan seçilmişti. Dün Yatağan Şoförler Odası hizmet binasında düzenlenen devir teslim töreni duayen Başkan Hilmi Yukacı ile Nizamettin Köklü ve yönetim ve denetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Nizamettin Köklü devir teslim töreninde Hilmi Yukacı’ya bugüne kadar oda ve şoför esnaflar için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plâketi verdi. Törende konuşan Hilmi Yukacı; “Çok uzun yıllar şoför esnaflarımız için dur durak bilmeden çalıştık. Artık görevi gençlere devretme vakti geldi. Yeni Başkan Nizamettin Köklü kardeşimiz ve yönetim ve denetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Odanın 48 yıl başkanlığını yapan Hilmi Yukacı’ya plâket veren Köklü; “Bugüne kadar Hilmi Amcamız’ın yönetiminde yer alarak ondan çok şey öğrendik. Ondan devraldığımız bu hizmet bayrağını en iyi şekilde taşıyacağız. Kendisine Yatağanlı şoför esnaflarımız olarak teşekkür ediyorum, bundan sonraki yaşamında sağlık, sıhhat ve huzur dolu günler diliyorum” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2014, 18:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
koltuk davası
koltuk davası - 7 yıl Önce

Ne kocacinari curumus çınar yeter ya yatagan bikti bunlardan darsi suleyman can mustafa kuzu ve Haşmet in basina

SIRADAKİ HABER

banner68