Kökçü ve Toksöz, çalışmaları yerinde inceledi

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü ve Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, belediyenin yaptığı çalışmaları yerince inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Kökçü ve Toksöz, çalışmaları yerinde inceledi

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü ve Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, belediyenin ilçe genelinde yaptığı çalışmaları yerinde incelemek üzere Akgedik ve Bahçeyaka mahallelerini ziyaret ettiler.

Buradaki incelemelerin yanı sıra mahalle muhtarları ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Kökçü ve Toksöz, fikir alışverişinde bulunarak vatandaşların taleplerini dinlediler.

Toksöz, incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, ekiplerin yoğun bir tempoyla çalıştığını söyledi.

Göreve geldikleri günden bu yana birçok soruna çözüm üreterek vatandaşların taleplerini yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Toksöz, “Bencik Mahallemizdeki sosyal tesiste yürüttüğümüz çalışmalar sona erdi. Ayrıca Atatürk Mahallemizdeki kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımızı da tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Şuan ekiplerimiz Bahçeyaka ve Yeşilbağcılar mahallelerimizdeki sosyal tesislerde çalışmalar yürütüyor. Ayrıca Akgedik ve Yeni mahallerindeki kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Kısa süre içerisinde bu çalışmalar da tamamlanarak diğer eksiklikleri gidereceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68