Kökçü ve Toksöz’den Avrupa Şampiyonuna ziyaret

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü ve Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Slovenya’daki Avrupa Okçuluk Gençlik Kupası’nda altın madalya kazanan başarılı okçu Emircan Haney’i, Bencik’te ziyaret ederek tebrik ettiler.

Kökçü ve Toksöz’den Avrupa Şampiyonuna ziyaret

Slovenya'nın Catez kentinde 17-22 Mayıs tarihleri arasında Avrupa Okçuluk Gençlik Kupası düzenlendi. 18 ülkeden 220 sporcunun katıldığı yarışmada Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği sporcusu Emircan Haney, Türkiye Milli Takımı adına yarıştığı kupada, altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu oldu.

Şampiyon okçunun memleketine dönmesinin ardından kendisini ziyaret eden Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü ve Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, hediyeler vererek Haney’i tebrik ettiler.

Kökçü ve Toksöz, Yatağan’ı dünya şampiyonasının ardından Avrupa kupasında da başarıyla temsil ettiği için kendisiyle gurur duyduklarını belirterek, başarılı okçuya bundan sonraki katılacağı turnuvalarda başarılar dilediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Haney ise, Kökçü ve Toksöz’e teşekkür etti.

Haney’in antrenörü Dr. Ejder Sözen’in görev yaptığı Bencik Sağlık Ocağı bahçesinde gerçekleştirilen ziyarette, Sözen tarafından bu zamana kadar kazanılan kupa ve madalyalar, Kökçü ve Toksöz’e gösterildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68