Köklü: “Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır”

Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın olağan genel kurulu öncesi çalışmalarını sürdüren Başkanı ve Başkan Adayı Nizamettin Köklü, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

Köklü: “Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır”
Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın gerçekleştireceği Olağan Genel Kurulu için yeniden adaylığını açıklayan mevcut Başkan Nizamettin Köklü, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

Köklü, burada yaptığı açıklamada, bugüne kadar şoför esnafının arkasında olduğunu, bundan sonra da arkasında duracağını söyledi.

Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın yaklaşık 15 yıl yönetim kurulu üyeliği görevini icra ettikten sonra 2014 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildiğini anımsatan Köklü, o günden bu yana canla başla görevini layıkıyla yerine getirmeye çalıştığını belirtti.

Köklü, 4 yıldır yönetim ve denetim kurulu üyeleriyle birlikte ekip halinde, minibüsçü, kamyoncu, taksici, servisçi ve otobüsçü esnafların sorunlarını gidermeye çalıştıklarını kaydederek, “Başkanlığa gelmeden önce üyelerimize söz verdiğimiz gibi ilk önce mevcut binamızı daha kullanışlı olması için tadilat yaptırdık. Üyelerimizi güncelleyip, kamera sistemi kurup esnaf sicilinde espies sistemine geçtik. Sonra minibüsçü ve taksici küçük esnaflarımız için küçük kayar kasalı bomlu ve gözlüklü 2. kurtarıcımızı aldık. Yine üyelerimiz için odamıza Cumhuriyet Mahallesi’nde Yatağan girişinde Dörtyol mevkisinde 580 metrekarelik arsa aldık. Dört yıl içinde odamıza 400 bin lira değerinde sermaye kazandırdık” diye konuştu.

Verdikleri sözleri yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Köklü, şöyle konuştu:

“Aynı özveriyle Allah nasip ederse üyelerimizin desteği ile kazanırsak mevcut binamızın ikinci katını düzenleyip toplantı ve eğitim salonu yapacağız. Mevcut büyük kurtarıcımızı değiştirerek daha kullanışlı olması için Kamyoncu ve otobüsçü esnaflarımız için kayarkasalı gözlüklü ve bomlu kurtarıcı almak. Almış olduğumuz arsa için bütçemiz ve çalışma zamanımız el verirse misafirhane eğitim ve toplantı salonu gibi birçok sosyal mekanların bulunduğu yeni hizmet binamızı yapmaya çalışacağız. Odamız iki araç üç personel ile halen üyelerimizin sicil, plaka basımı, yazışmaları gibi birçok muhasebe işleri yapmaktadır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.”

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2018, 07:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56