Kooperatif Yönetimi Güven Tazeledi

Seçimli Olağan Genel Kurulu’nu 15 Haziran Cumartesi günü yapan S.S. 212 Nolu Yatağan-Muğla Havalisi Midibüs ve Otobüsçüler Servis Hizmetleri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi 3 yıl boyunca hizmet verecek olan yeni yönetimini belirledi.

Kooperatif Yönetimi Güven Tazeledi
 Yatağan ve çevresinde hizmet veren yolcu taşıma kooperatiflerinden olan 212 Nolu Midibüs ve Otobüsçüler Servis Hizmetleri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’nin Seçimli Genel Kurulu geçtiğimiz Cumartesi günü Yatağan Yeni Mahalle İnönü Bulvarı üzerindeki kooperatif binasında yapıldı. 
Genel Kurul öncesi bilgi aldığımız 2 yıldır Kooperatif Başkanlığı görevini yürüten Ramazan Ortan; “Yatağan ve çevresine en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan 212 Nolu Taşıma Kooperatifi olarak seçimlerimizi normal şartlarda 3 yılda bir yapıyoruz. Ancak kooperatif üyeleri arasındaki birlik beraberlik duygularını perçinlemek amacıyla 2 yıllık sürenin ardından seçimlerimizi tekrar yapma kararı aldık. Aramıza katılan bütün üyelerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
Kooperatif içi çalışmaların da değerlendirildiği seçimler sonunda mevcut yönetim güven tazeleyerek tekrar göreve getirilirken, yönetim kurulu Ramazan Ortan, Sunay Kaba ve Dursun Sarı isimlerinden oluştu. 
Yapılacak olan değerlendirmelerin ardından görev dağılımının gerçekleştirileceğini belirten Ramazan Ortan; “15 Haziran 2013 Cumartesi günü Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Seçimli olarak yapılan genel kurulumuzda eski yönetimle devam kararı alındı. Bizlere güvenen bütün üyelerimize teşekkür ediyoruz. Amacımız Yatağan’a en iyi şekilde hizmet vermek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2013, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER