Kooperatifin Yeni Başkanı Özen Oldu

Genel Kurul ile seçime giden 11 Nolu Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi.

Kooperatifin Yeni Başkanı Özen Oldu
 11 Nolu Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim, Özcan Özen, Bayram Demircioğlu, Ramazan Şimşek, Dilaver Çelik, Ömer Yavaş, Taşkın Koca, Mustafa Söğüt isimlerinden oluşmuştu. Yeni oluşan yönetim kurulu, geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek görev dağılımını gerçekleştirdi.

Buna göre, kooperatifin yeni başkanı Özcan Özen olurken, Başkan Yardımcılığına Bayram Demircioğlu, Yönetim Kurulu üyeliklerine de Taşkın Koca, Dilaver Çelik, Ömer Yavaş ve Mustafa Söğüt seçildi.

132 üye ve yaklaşık 220 araç ile bölgenin önde gelen motorlu taşıyıcılar kooperatifinden biri olduklarını ifade eden Özen, kooperatifin bölgedeki bütün mermer fabrikalarının nakliye ihtiyacını karşıladığını söyledi.

Türkiye iç pazarında tüm illere gittiklerini belirten Özen, “Kooperatifimizin yeni yönetimi, başta kooperatifimize olmak üzere tüm Yatağan’a hayırlı olsun. Yeni yönetim olarak üyelerimize en iyi hizmeti vermeye çalışacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2014, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68