Koray Özcan Sigortacılık Voleybol Takımı, kupanın sahibi oldu

Koray Özcan Sigortacılık Voleybol Takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor Muğla Müdürlüğü Valilik Kupası ve Kurum Kuruluşlar arası voleybol turnuvasında şampiyonluğunu ilan etti.

Koray Özcan Sigortacılık Voleybol Takımı, kupanın sahibi oldu
 Gençlik Hizmetleri ve Spor Yatağan Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kaymakamlık Turnuvasında üçüncü olan Koray Özcan Sigortacılık Voleybol Takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor Muğla Müdürlüğü Valilik Kupası ve Kurum Kuruluşlar arası voleybol turnuvasına katıldı.

Burada, Muğla Barosu, Muğla Sağlık Müdürlüğü, Muğla Kent Konseyi, Muğla Bayan Veteranlar takımları arasından tüm maçlarını kazanan Koray Özcan Sigortacılık Voleybol Takımı, şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Koray Özcan Sigortacılık’ın işletmecisi Koray Özcan tarafından kurulan ve Tülay Biz, Eren Can, Anıl Burak Gündoğdu’nun antrenörlüğünü üstlendiği takımda, Nerdem Özcan, Filiz Kın, Hizmet Öztürk, Berrin Barut Turan, Nurgül Ünver Tatlı, Bedriye Can, Dilek Mülazımoğlu, Safiye Dili, Özden Özgür, Seher Şahin, Adile Zeybek ve Eren Can yer alıyor.

Takımın kurucusu Özcan, kupa töreninin ardından muhabirimize yaptığı açıklamada, “Spor evrensel bir değerler bütünüdür. Voleybol takımımızdaki farklı yapıda ve meslekteki sporcuların dostluk ve arkadaşlık çerçevesinde ki birlikteliği başarılarımızın arkasında ki en büyük unsurdur. Yeni düzenlenecek olan turnuvalarda da başarılarımıza yenilerini ekleyerek bu değerler bütününü hep koruyacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95