Kupalar Haşmet Başkan’a sunuldu

ASKF’nin ödül töreninde kupalarına kavuşan Yatağanspor altyapı takımları, aldıkları kupaları Kulüp Başkanı Hasan Haşmet Işık’a sundu.

Kupalar Haşmet Başkan’a sunuldu
 2014-2015 sezonunda başarı sonuçlar alarak Yatağan’ı ve Muğla’yı temsilen müsabakalara katılan Yatağanspor’un U-16, U-14 ve U-13 takımları, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (ASKF) düzenlediği törende, kupalarını aldı.

Törende kupalarını alan U-16 Ligi A Grubu ve Play-Off Şampiyonu Yatağanspor U-16 futbol takımı, U-14 Ligi A Grubu şampiyonu Yatağanspor U-14 futbol takımı ve U-13 Ligi B Grubu ve Play-Off A Grubu şampiyonu Yatağanspor U-13 futbol takımının antrenörleri, Yatağanspor Genel Kaptanı Yaşat Karain ve Yatağanspor A Takımı Antrenörü Hüseyin Çolak ile birlikte Yatağanspor Kulüp Başkanı Hasan Haşmet Işık, makamında ziyaret ederek, kupaları başkana sundu.

Yatağanspor Genel Kaptanı Karain, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Yatağanspor olarak A takım ve altyapı takımları ile birlikte Yatağan’ı en iyi temsil edebilmek ve geleceğin futbolcularını futbol dünyasına kazandırmak için ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini, bu noktada desteğini hiçbir zaman esirgemeyen aynı zamanda Yatağan Belediye Başkanı olan Kulüp Başkanı Hasan Haşmet Işık’a teşekkür etti.

Başkan Işık ise, ödül töreninde kupalarına kavuşan antrenörleri ve futbolcuları kutlayarak, kendilerinden daha büyük başarılar beklediğini ve bunun için de gereken tüm desteği vermeye hazır olduğunu kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2015, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95