Kur’an Kursu Kursiyerlerine Sertifika

Yeniköy Kız Kur’an Kursu öğrencilerinin dönem sonu programında, İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz kursa katılanlara sertifikalarını verdi.

Kur’an Kursu Kursiyerlerine Sertifika
 Yatağan Müftülüğü Yeniköy Kız Kur’an Kursu kursiyerlerine, kursu başarıyla tamamlamalarından dolayı Yatağan İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz’ın da katılımıyla dün saat 10.00’da program düzenlendi. Kursiyerlerin sertifikalarını veren Yılmaz, kendilerini tebrik etti.

Program sırasında konuşan Yılmaz; “2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı’nın birinci ve ikinci döneminde Yeniköy Kursumuza gelen ve Yüce Kitabımız Kur'an’ı öğrenmek, temel dini bilgilerini geliştirmek için büyük bir özveriyle öğrenim gören başta öğrencilerimiz olmak üzere ailelerini tebrik ediyorum. İnşaAllah bundan sonraki dönemlerde de devamlarını ve kendilerini daha da geliştirmelerini diliyorum. Kur'an ile dost olmak Rabbimizle dost olmaktır. Zira Kur'an Allah’ın kelamıdır, eşsizdir. Hem dünyamızı hem Ahiretimizi mutlu kılacak kitaptır. Bedenlerimizin yemek ve gıdaya ihtiyacı olduğu gibi, ruhlarımızın da gıdası Kur'an’dır, ibadettir, duadır. Gönüllerimiz ancak Kur'an okumak ve Kur'an’ın gösterdiği istikamette hayat sürmekle arınıp huzur bulur” dedi.

Konuşmasını, programı hazırlayan ve kursiyerlerin başarıyla kurslarını tamamlamasını sağlayan Kur’an Kursu Öğretici Neşe Aslan’a teşekkür ederek tamamlayan Müftü Yılmaz, daha sonra kursiyerlerin belgelerini takdim etmesiyle sona erdi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2014, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER