Kur'an Kursu Öğrencileri Piknikte Buluştu

Yatağan TEK Mehmet Akif Ersoy Kız Kuran Kursu’nda yaz boyunca eğitim gören minikler kursun son haftasında Kuran Kursu öğreticileri tarafından piknik ile ödüllendirildiler.

Kur'an Kursu Öğrencileri Piknikte Buluştu
 Yatağan TEK Mehmet Akif Ersoy Kız Kuran Kursu’nda yaz döneminde din eğitimi alan Kuran Kursu öğrencileri piknikte bir araya geldiler. TEK Mehmet Akif Ersoy Kız Kuran Kursu’nda yaz döneminde din eğitimi gören kız öğrenciler için Sanayi Camii İmam Hatibi Yahya Pınar ve TEK Mehmet Akif Ersoy Kız Kuran Kursu Öğreticisi Saime pınar tarafından öğrenciler için gezi ve piknik düzenlendi. Kuran Kursu öğrencileri Yaz Kuran Kursu’nun son haftasında Sanayi Camii İmam Hatibi Yahya Pınar ve TEK Mehmet Akif Ersoy Kız Kuran Kursu Öğreticisi Saime Pınar tarafından organize edilen piknikte bir araya geldiler. Kavaklıdere Çayboyu Mahallesi’nde bulunan mesire alanında yapılan piknikte öğrenciler gönüllerinde bir gün geçirdiler.

Kuran Kursu öğrencileri için gezi ve piknik organize eden Sanayi Camii İmam Hatibi Yahya Pınar ve TEK Mehmet Akif Ersoy Kız Kuran Kursu Öğreticisi Saime Pınar; “Bu tür etkinliklerde öğrenciler hem stres atıyor, hem de dayanışmayı, birlik ve beraberlik içinde hareket etmeyi, diyaloglarını geliştirmeyi öğreniyorlar” şeklinde konuştular.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2014, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68