Küreci: “Bütün enerjimizi seçimlere verdik”

AK Parti Muğla İl Başkanı 17 Ocak’ta yapılan seçimin ardından ilk defa basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda, AK Parti hizmet çıtasını daha da yukarı çıkaracaklarını açıkladı.

Küreci: “Bütün enerjimizi seçimlere verdik”
 AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, Muğla’daki basın mensupları bir araya geldiği sabah kahvaltısında göreve geldikleri 17 Ocak’tan bu yana haziran ayında yapılacak milletvekili genel seçimleri için ilçelerde danışma kurulu toplantılarına ağırlık verdiklerini söyledi. 
İl Yönetim Kurulu, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkan ve üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Küreci, “Önümüzde milletvekili genel seçimleri var. Bütün enerjimizi bu seçimlere ayırdık. Göreve geldikten sonra ilçelerimizi tek tek dolaşarak haziran ayında yapılacak milletvekili genel seçimleri için ilçe danışma kurullarımızı topladık. İlçelerimizdeki toplantılarımız hala devam ediyor” şeklinde konuştu.
Menteşe ve diğer ilçelerden gelen gazetecilerin katılımıyla düzenlenen kahvaltıda, basının öneminden bahseden Küreci, eleştirilere açık olduklarının altını çizerek, “AK Partili kadınlarımıza büyük görevler düşüyor. Partimizin bu seçimlerdeki kadın kotası yüzde 24, gençlerin kotası da yüzde 25. Bütün kadınlarımızı siyaset yapmaya çağırıyorum. Bizim olmazsa olmazımız kadınlarımızdır. 5. Olağan kongremizden sonra yen bir dönem başladı. Genç bir ekip olarak bu göreve talip olduk. Yeni Türkiye ve Yeni Muğla’nın inşasında gençler ile daha hızlı ve daha çabuk olabileceğini genel merkezimiz ve Başbakanımız da uygun gördüğü için bu görev bize verildi” ifadelerinde bulundu.
Muğla’ya hak ettiği hizmeti vermek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirten Küreci, şöyle konuştu:
“Derdi Muğla olan herkes ile kucaklaşmak için geldik. İçimizde heyecan var ve enerji doluyuz. Bu enerjimizi Muğla için harcamaya hazırız. Başbakanımız ve bakanlarımız bakanlar kurulunda Yeni Türkiye söyleminin içine nasıl doldurmaya çalışıyorlar ise, biz de Yeni Muğla söyleminin içine yapacağımız çalışmalar ve icraatlarımız ile doldurmak için çaba harcayacağız.”

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2015, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68