Kursiyerlerden Yemekli Veda

Yatağan Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim alan Nakış Kursu kursiyerleri, öğretmenleri Adile Aldağ için düzenlenen yıl sonu veda yemeğinde bir araya geldiler.

Kursiyerlerden Yemekli Veda
  

Yatağan Halk Eğitim Merkezi Nakış Kursu Kursiyerleri geçtiğimiz günlerde düzenlenen  yemekle GELİ Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.

Kursun öğretmeni Adile Aldağ için düzenlenen yıl sonu veda yemeğine bütün kursiyerler katılırken, yıllar önce öğrencisi olan Adile Aldağ’a çiçek takdim eden emekli öğretmen Suna Arslan; “Eski öğrencim olan Adile şimdi benim öğretmenim konumunda. Eğitimine katkıda bulunduğunuz birisinin yıllar sonra tam donanımlı olarak karşınıza çıkması gurur verici. O zaman onun benden öğrenecek bir şeyleri olduğu gibi şimdi benim de ondan öğrenecek çok şeyim var. Geride kalan dönemde kendisinden çok şey öğrendim. Şimdi ise yıl sonu veda yemeğinde bir araya geldik. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Adile Aldağ ise kursiyerlere teşekkür ederek; “Eğitimimde büyük katkısı olan Suna Arslan’a ve bütün kursiyerlere teşekkür ediyorum. 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı’nı geride bırakmak üzereyiz. Kurslarımız Mayıs ayı sonunda bitecek. Ayrıca, kursumuzun sona ermesinin ardından Haziran ayı içerisinde ortaya çıkan el işlerini sergimizle tanıtacağız. Kursiyerlerimiz bir birinden güzel eserler ortaya çıkardılar ve şimdi de verdikleri emeğin karşılığını almak üzereler. Gelecek yıl için de bir çoğu tekrar aramızda olmayı umut ediyor. Kurslarımızın bayanlar için çok faydalı olduğuna inanıyoruz. Yeni sezonda da kursların açılması gündemde. Bütün hanımlar kurslarımıza davetli” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2013, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER