Kurtulmuş ve Canikli’den Yatağan’a sürpriz ziyaret

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ü makamında ziyaret etti.

Kurtulmuş ve Canikli’den Yatağan’a sürpriz ziyaret

AK Parti’nin Menteşe ilçesinde düzenlenen il kongresinde katılmak üzere Muğla’ya gelen AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, kongrenin ardından dönüş yolunda Yatağan’a uğradı.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ü makamında ziyaret eden Kurtulmuş ve Canikli’ye, Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete de eşlik ederken, heyeti, Yatağan Kaymakam Vekili Didem Dinç Özay, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, MHP İlçe Başkanı Arif Güldürüm, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ümmühan Toksöz ve belediye meclisi üyeleri karşıladı.

Ziyarette, Yatağan ve Kavaklıdere hakkında bilgiler alan Kurtulmuş ve Canikli, her iki ilçeye de destek sözü verdi.

Toksöz ve Demir ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, göreve geldikleri günden bu yana hayata geçirdikleri ve bundan sonraki süreçte gerçekleştirmeyi hedefledikleri projeleri hakkında bilgi verdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68