Kuzgun,dan Başkan Işık,a Ziyaret

Kuzgun,dan Başkan Işık,a Ziyaret

Kuzgun,dan Başkan Işık,a Ziyaret

4 Mart 2012 Pazar günü yapılacak Muhtarlık Seçimleri'nde Atatürk Mahallesi'nden Muhtar Adayı olan Beyhan Kuzgun, aza adaylarıyla birlikte dün Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık,ı ziyaret etti.

Yeni Mahalle'nin üçe bölünmesinden sonra 4 Mart 2012 Pazar günü yapılacak Muhtarlık Seçimleri'nde Atatürk Mahallesi'nden Muhtar Adayı olan Beyhan Kuzgun, aza adayları Toler Karakuş, Gültekin Karabaldır, Abdülkadir Güreli, Ümit Azılı, Cengiz Taş, Mehmet Gereme, Ferzat Zeki Küçükköse, Soner Özen ile birlikte Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık,ı ziyaret etti.

Yeni oluşan Atatürk Mahallesi'nde muhtar adaylığına talip olan Beyhan Kuzgun; “13 yıldır İnönü Bulvarı Blok evlerde ikamet ediyorum. 4 Mart 2012 Pazar günü yapılacak Muhtarlık Seçimleri'nde Atatürk Mahallesi'nden Muhtar Adayı oldum. Azalarımla birlikte, resmi kurumlar ile uyumlu bir şekilde en iyi hizmeti sunmak için aday olduk. Seçilmem halinde Yatağan Belediyesi ve ilgili kurumlarla irtibat halinde olarak mahallemize MOBESE kameraları kurulması, yolların daha düzenli hale gelmesi, çöp tenekelerinin tel kafes içine alınması, YEAÅž'a yapılan TEK Mehmet Akif Ersoy Cami ile Bahçeli Evler arasına beton yol yapılması gibi mahalle halkından gelen bütün şikâyetleri çözeceğime söz veriyorum” dedi.

Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık; “muhtar adaylarımızın çalışmalarını yakından takip ediyorum. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda belediye olarak bizde en iyi hizmeti yapmaya özen gösteriyoruz. Çalışmalarınızda ve seçimlerde başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90