23 Haziran 2018 Cumartesi

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Kuzu, hijyen belgesi almak zorunlu

Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığından yapılan duyuruda “Gıda Üreten ve Satan İş Yerlerinde Hijyen Eğitimi ve Yönetmeliği”ne göre Hijyen Belgesi almaları zorunlu olduğu vurgulanıyor

06 Ekim 2017 Cuma 08:54
Bu haber 413 kez okundu
Kuzu, hijyen belgesi almak zorunlu
 Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, gıda üretimi yapan ve perakende satışını yapan işyerleri ile hizmetlerinin verildiği işyerlerinde çalışanlarının “Hijyen Eğitimi ve Yönetmeliği”ne göre “Hijyen Belgesi” almaları zorunlu olduğunu söyledi.

Kuzu tarafından yapılan açıklamada, “Bu çerçevede daha önceki dönemlerde düzenlemiş olduğumuz hijyen eğitimlerine katılamayan esnaflarımız ve yanlarında çalışanlarının cezai müeyyide ile karşı karşıya kalmamaları için tekrar Yatağan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile işbirliği dahilinde Odamızda Hijyen Eğitimi Kursları düzenlenecektir. Hijyen eğitimine katılmak isteyen esnaflarımızın ve yanlarında çalışanlarının Nüfus Cüzdanları ile beraber Odamıza müracaat ederek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler üyelerimiz Odamızın 5725766 nolu telefonundan bilgi alabilirler” ifadelerine yer verildi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV