Kuzu’dan engelli esnafa “Engelliler Günü” ziyareti

Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, Engelliler gününde Yatağan Kent Konseyi Engelliler Komisyonu Başkanı Batuhan Bozdağlıoğlu’nu iş yerinde ziyaret ederek çiçek takdim edip Dünya Engelliler Günü’nü kutladı.

Kuzu’dan engelli esnafa “Engelliler Günü” ziyareti

Dünya Engelliler Günü’nde nedeniyle çeşitli etkinlikler devam ederken, Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Arık ile beraber, Engelliler Günü’nde Yatağan Kent Konseyi Engelliler Komisyonu Başkanı Batuhan Bozdağlıoğlu’nu iş yerinde ziyaret ederek çiçek verdi.

Kuzu, burada yaptığı açıklamada, “Hepimiz bir engelli adayıyız. Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmak vatandaşlık görevidir. Onlara gereken imkânları sağlayıp aramızda görmek en büyük arzumuzdur. Tüm engelli vatandaşlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

Bozdağlıoğlu ise, “Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu ve Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Arık’a bu duyarlı davranışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Ülkemizde engellilere karşı her geçen gün artan duyarlılıktan dolayı sevinçliyiz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER