Lastik Tanıtımı Şenliğe Dönüştü

Goodyear Firması’nın Pazar günü saat 10:00’da S.S. 11 Nolu Yatağan Kamyoncular Kooperatifi’nde düzenlediği lastik tanıtımı şenliğe dönüştü. Firma yetkilerinin lastik tanıtımları sırasında organize ettiği yarışmalara kamyoncular yoğun ilgi gösterirlerken, dereceye giren yarışmacılar lastik ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Lastik Tanıtımı Şenliğe Dönüştü
 Goodyear Firması’nın Pazar günü Yatağan Kamyoncular Kooperatifi’nde gerçekleştirdiği lastik tanıtımı renkli görüntülere sahne oldu. 
Firmanın İstanbul yetkilileri tarafından yapılan tanıtımlara kooperatif üyesi kamyoncular yoğun ilgi gösterirken, düzenlenen yarışmalar sonunda dereceye girenlere çeşitli hediyeler verildi. 
1 kişiye iki adet kamyon ön lastiği hediye edilen yarışmalarda pek çok kişiye de indirim kuponları verilirken, penaltı atma yarışması keyifli dakikalar yaşanmasına neden oldu, ayrıca etkinlik sırasında kamyoncular diyetisyen kontrolünden geçirildi. 
Goodyear Yatağan Ana Bayi Süleyman Şahin tanıtım sonrası yaptığı açıklamada; “Firmamızın müşterilerine yönelik uyguladığı lastik tanıtım günleri pek çok merkezde gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Yatağan’da yapılması planlanan etkinliği de Yatağan Kamyoncular Kooperatifi’nde gerçekleştirdik. Tanıtımlar sırasında düzenlenen yarışmalar renkli görüntülere sahne olurken, verilen lastik eğitimleri ayrıca önem arz etti. Eğitimler sırasında hangi mevsimde hangi cins lastik kullanılmalı, lastik ömrü hangi şartlarda ne kadardır gibi konular hakkında bilgi verildi. 
Ayrıca, düzenlenen yarışmalar sonunda bir talihliye iki adet kamyon ön lastiği ve pek çok kişiye de indirim kuponları hediye edildi” ifadelerini kullanırken, konu hakkında bilgi aldığımız S.S. 11 Nolu Yatağan Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Dilaver Çelik; “Firma yetkililerine düzenlenen etkinlik nedeniyle teşekkür ediyoruz. Tanıtımlara katılan pek çok arkadaşımız keyifli dakikalar geçirdi. 
Etkinlikler kapsamında verilen eğitimlerin de faydalı olacağını düşünüyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2013, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER