M. Akif Ersoy İlkokulu 7/24 izleniyor

TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu güvenlik kamerası sistemine kavuştu.

M. Akif Ersoy İlkokulu 7/24 izleniyor
 Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği ve aynı zamanda TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanlığı’nı sürdüren Erbil Şener ve Yönetim Kurulu üyeleri, iki yıl önce göreve gelirken vaat ettikleri kamera ve güvenlik sistemleri vaadini hayata geçirdi.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Şener, “YEAŞ Sosyal Tesisleri içerisinde bulunan okul binalarının, dışarıdan gelebilecek her türlü zararlara karşı okul güvenliğini sağlamış bulunmaktayız. Her iki binada giriş ve çıkışlarda aynı zamanda okulumuzun kör noktalarının 24 saat izlenebilirliğini sağlamış bulunmaktayız. Şuan için 6 noktaya yerleştirilen güvenlik kameralarının sayıları, ileriki günlerde arttırılacak. 570 öğrencisi bulunan okulumuzun velilerinin içi rahat olsun. Bununla birlikte geçen aylarda okulumuza beyaz bayrak da kazandırmış bulunmaktayız.

Başta derneğimizin yönetim kurulu üyelerine, okul müdürümüze, öğretmenlerimize, velilerimize ve emeği geçen tüm eğitim gönüllülerimize sonsuz teşekkür ederiz. Eğitime yapılan bir yatırım, geleceğe yapılan bir yatırımdır. Bununla birlikte halkı eğitmenin üç yolu vardır, bunlar; okul, okul, okuldur” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2014, 19:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68