Madalya ve Kupalar Sahiplerini Buldu

Yatağan Kıbrıs İlkokulu'da 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında organize edilen turnuvalar ve sosyal etkinliklerde dereceye giren öğrenciler için Cuma günü düzenlenen ödül töreni protokolün de katılımıyla yapıldı.

Madalya ve Kupalar Sahiplerini Buldu
 Yatağan Kıbrıs İlkokulu'nun 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı içinde düzenlediği yarışmalar, bahar turnuva şenlikleri, resim ve etkinlikler sergisi, satranç turnuvaları gibi sosyal aktivitelerde dereceye giren öğrenciler için Cuma günü ödül töreni düzenlendi.

Törene, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'in yanı sıra, Yatağan Jandarma ve Garnizon Komutan Vekili Üsteğmen Zeki Ertüzü, Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal, Yatağan Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Baykal ve Milli Eğitim Şube müdürleri katıldı.

Düzenlenen sosyal etkinlikler hakkında bilgi veren Okul Müdürü Sabire Selma Bilgitekin; “Okulumuzda 2012-2013 yılı içinde çeşitli etkinlikler düzenledik. Yarışmalar, bahar turnuvası şenlikleri, resim ve etkinlikler sergisi, satranç turnuvaları bunların arasında yer alıyor.

Minikler, Küçükler A ve Küçükler B kategorilerinde düzenlenen satranç turnuvaları birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olduğu gibi, akşam üzerileri düzenlenen bahar turnuvası şenlikleri de oldukça renkli geçti. Erkekler futbol, kızlar futbol ve karma yakan top kategorilerinde düzenlenen maçlar bir buçuk ay boyunca devam etti” şeklinde konuşurken, etkinliğin açılış konuşmasını yapan Kıbrıs İlkokulu öğretmenlerinden İsmail Karaoğlan törene katılan protokol üyelerine teşekkür etti.

Öğrenci velilerinin de büyük ilgi gösterdiği törende madalya ve kupalar protokol üyeleri tarafından sahiplerine dağıtıldı.

Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven; “Turnuvalara katılan bütün öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Okullarımızda bu gibi sosyal etkinliklerin düzenlenmesi mutluluk verici. Ayrıca bu gibi etkinlikler öğrencilerimizin bireysel gelişimlerine de katkıda bulunuyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2013, 21:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68