18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Maden Direktörlüğünden çifte kutlama

Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü, Demeç Gazetesi’nin 15’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle gazeteye gerçekleştirdiği ziyarette, gazete muhabiri Burak Alper Kuş’un da doğum gününü pasta keserek kutladı.

30 Mart 2018 Cuma 08:38
Bu haber 361 kez okundu
Maden Direktörlüğünden çifte kutlama

Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörü Yüksel Akın beraberinde Planlama Müdürü Hakan Tanzer Aydemir, Üretim Müdürü Muhammet Okşaş, Yeraltı İşletme Müdürü İbrahim Yırık, Eğitim Uzmanı Mustafa Serdar Karain ile CEMRE OSGB iş güvenliği uzmanları Fatih Keçeli ve Nevzat Çağlar Tüfekçi ile 15’inci kuruluş yıldönümünü kutlayan Demeç Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Akın, gazetenin 15’inci kuruluş yıldönümü kutlayarak "Yerel basın bizim için çok önemli. Onlar sayesinde toplumdaki gelişmeleri öğreniyor, sesimizi duyuruyoruz. Yerel basına sahip çıkmalıyız" dedi.

Akın, Gazete İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ve gazete personellerine çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Topaloğlu ise, "Bizi hatırlamanız, bizi çok mutlu etti. Yerel basın olarak yöremizdeki etkinlikleri duyurmaya, yayınlarımızda objektif olmaya çalışıyoruz. Amacımız kurumlarımızla halk arasında bir köprü olabilmek. Bunu sağlama çabası içindeyiz. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Öte yandan, ziyaret sırasında gazete muhabiri Burak Alper Kuş’un doğum gününü kutlayan heyet, kendisine sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileklerinde bulundular.

Berna KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV