19 Ağustos 2018 Pazar

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Maden firmasından örnek davranış

Yatağan ilçesinde faaliyet gösteren Kar Maden, personellerinin motivasyonunu artırmak için “ayın elemanı” uygulaması başlattı. Firma, ayın elemanı seçilen personelini çeyrek altın ve belgeyle ödüllendiriyor.

05 Haziran 2018 Salı 08:56
Bu haber 616 kez okundu
Maden firmasından örnek davranış

İlçeye bağlı Kapubağ Mahallesi’ndeki maden ocağında faaliyetlerini sürdüren Kar Maden, firmalarında çalışan personellerin motivasyonunu artırmak ve başarılı performans sergileyen personellerini ödüllendirmek için “ayın elemanı” uygulamasını başlattı.

Ay boyunca yapılan değerlendirme sonucunda başarılı performans sergileyen personelin ödüllendirildiği uygulamanın ilki işletme sahibi Emre Karaöz’ün de katıldığı törende gerçekleştirildi.

Ayın elemanı seçilen Salim Demirsoy, ödülünü Şantiye Şefi Maden Mühendisi Aykut Akkor’dan aldı.

Törende konuşan İşletmecisi Emre Karaöz, ayın elemanı ödülünün sembolik olduğunu ve bütün personellerin başarılı çalışmalara imza attığını söyledi.

Tüm personelleri tebrik eden Karaöz, “Bu zamana kadar çalışanlarımızla çok güzel işler yaptık. Bazı arkadaşlarımızın üstün gayretlerine kayıtsız kalamadık. Bu arkadaşlarımızı ayın elemanı ödülüyle ödüllendirmek istedik. Bu uygulamamızın ilkinde Salim Demirsoy’u ayın elemanı seçtik. Kendisini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyor, firmamız için sağladığı katkı için de teşekkür ediyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV