Maden-İş ve Tes-İş'i Ziyaret Ettiler

Maden-İş ve Tes-İş'i Ziyaret Ettiler

Maden-İş ve Tes-İş'i Ziyaret Ettiler

4 Mart 2012 Pazar günü yapılacak Muhtarlık Seçimleri'nde Atatürk Mahallesi'nden Muhtar Adayı olan Beyhan Kuzgun, aza adaylarıyla birlikte geçtiğimiz Cuma günü Maden-İş ve Tes-İş sendikalarını ziyaret etti.

Kuzgun, aza adayları, Toler Karakuş, Gültekin Karabaldır, Abdülkadir Güreli, Ümit Azılı, Cengiz Taş, Mehmet Gereme, Ferzat Zeki Küçükköse, Soner Özen ile birlikte önce Maden-İş Sendikası'nı ardından Tes _İş Sendikası'nı ziyaret etti.

Kuzgun ve ekibini, Maden-İş Sendikası'nda Åžube Sekreteri Osman İlhan, Tes-İş Sendikası'nda Åžube Başkanı Fatih Erçelik karşıladı. Maden-İş Sendikası'nda Åžube Sekreteri Osman İlhan ve Tes-İş Sendikası'nda Åžube Başkanı Fatih Erçelik, Beyhan ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar dilediler.

Beyhan Kuzgun, gazetemize yaptığı açıklamada; “4 Mart 2012 Pazar günü yapılacak Muhtarlık Seçimleri'nde Atatürk Mahallesi'nden Muhtar Adayı oldum. Azalarımla birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için aday oldum. Seçilmem halinde Yatağan Belediyesi ve ilgili kurumlarla irtibat halinde olarak mahallemize ne yapılması gerekiyorsa öncülük edeceğim. Bürom, Cumhuriyet Caddesi 36/B Toler Isı Cam olacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68