banner80

Maden işçileri arasında yayılan Kovid-19’a İlhan’dan “Geçmiş olsun” mesajı

Türkiye Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Şubesi Başkanı Osman İlhan, son günlerde sendika üyeleri arasında artışa geçen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle mesaj yayınladı.

Maden işçileri arasında yayılan Kovid-19’a İlhan’dan “Geçmiş olsun” mesajı

Türkiye Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Şubesi Başkanı Osman İlhan, Yatağan’da yaşayan sendika üyesi birçok kişide belirlenen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle, sendikanın sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayınladı.

Hastalığa yakalanan sendika üyelerinin yanı sıra herkese geçmiş olsun diyen İlhan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Son günlerde Kovid-19 vakaları hepimizi tedirgin ediyor. Öncelikle Kovid-19’a yakalanan arkadaşlarımıza ‘acil şifalar’ ve bir an önce aramıza sağlıkla dönmelerini diliyoruz. Sizleri, sağlığınız ve sevdikleriniz için daha dikkatli olmaya, kişisel hijyen ve sosyal mesafe kurallarına daha çok özen göstermeye davet ediyoruz. Bu süreçte Maden Direktörlüğümüz, tüm çalışanlarımız için tedbiren evde çalışma izole etme kararı almıştır. Öncelikle salgının çalışanlarımıza yayılmaması için bu kararı uygulayan yöneticilerimize ve sizlere teşekkür ederken, bu süreçte evde kalmamız sağlığımız için çok önemlidir. 26 Ekim - 2 Kasım 2020 tarihine kadar evde kalarak bu süreci katkıda bulunabilir, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamını birlikte sağlayabiliriz. Bu mücadeleyi birlikte yapabiliriz. Bu Kovid-19 mücadele sürecinde göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı tüm sağlık emekçilerine çalışanlarımız adına teşekkür ederiz.”

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68