Madenler Ortaokulu ilçe birincisi oldu

İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen voleybol turnuvasında, rakiplerini yenmeyi başaran Madenler Ortaokulu Minik Kızlar Voleybol Takımı, ilçe birincisi oldu.

Madenler Ortaokulu ilçe birincisi oldu
 Yatağan’da, Muğla İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından voleybol turnuvası düzenlendi. Turnuvaya, minik kızlar kategorisinde, Turgut Ortaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu, Madenler Ortaokulu ve Cumhuriyet Ortaokulu takımları katılırken, yıldız kızlar kategorisinde ise, Cumhuriyet Ortaokulu, Bozarmut Ortaokulu, Turgut Ortaokulu ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu katıldı.
Kıyasıya geçen turnuvanın ardından, minik kızlar kategorisinde, Madenler Ortaokulu ilçe birincisi olurken, yıldız kızlar kategorisinde ise Turgut Ortaokulu ilçe birincisi oldu.
İlçe birincisi olan takımlar, şubat ayı içerisinde Menteşe’de düzenlenecek olan il birinciliği turnuvasına katılarak, diğer ilçelerin ilçe birincileriyle yarışacak.
Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Madenler Ortaokulu Müdürü Süleyman Yukacı, “Öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamını dileriz. Finallerde iyi bir sonuç ümit ediyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 10:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasin
yasin - 8 yıl Önce

Tebrikler madenler kızları

SIRADAKİ HABER

banner68