Malmüdürü'nün Datça'ya Tayini Çıktı

Malmüdürü'nün Datça'ya Tayini Çıktı

Malmüdürü'nün Datça'ya Tayini Çıktı

Beş yıldır ilçemiz Malmüdürlüğü görevini yürüten İmran Öğütveren'in Datça ilçesine tayini çıktı. Öğütveren, önümüzdeki günlerde Yatağan Malmüdürlüğü'nden ilişiğini keserek yeni görev yerine gidecek.

Beş yıldır ilçemiz Malmüdürlüğü görevini yürüten, çağdaş kişiliği ve işini iyi yapan bir bürokrat olarak tanınan İmran Öğütveren'in Datça ilçesine tayini çıktı. Öğütveren, önümüzdeki günlerde Yatağan Malmüdürlüğü'nden ilişiğini keserek yeni görev yerine gidecek.

Datça'ya tayini çıkan İmran Öğütveren; “beş yıldır Yatağan halkına hizmet vermenin mutluğunu yaşadım. Çünkü ben Yatağan'ı çok sevdim ancak 5 yılımın dolmasında dolayı başka bir görev yerine gitmem gerekiyordu. Yatağan halkı, Datça'da açık bir kapısı olduğunu unutmasın, ziyaretleri beni çok mutlu edecektir. Tüm Yatağan halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

PERSONELDEN VEDA YEMEÄžİ

Öte yandan Datça'ya tayini çıkan İmran Öğütveren'e personeli de bir veda yemeği verdi. GELİ Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen yemeğe, eski Hazine Avukatı Mukadder Cömert, Murat Cihat Yavuz ve çok sayıda Vergi Dairesi ve Malmüdürlüğü çalışanı katıldı.

Mukadder Cömert yemekte yaptığı konuşmada Öğütveren'den övgüyle bahsederek; “İmran Hanım'a bundan sonraki yaşamında başarılarının devamını diliyoruz” diyerek kendisine çiçek ve hediyesini sundu.

İmran Öğütveren de; “beş yıldır sizlerle birlikte uyum içinde çalıştık. Sizleri hiç unutmayacağım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90