Marketlere “Maske” denetimi

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ilçe merkezinde bulunan marketlerin tamamı denetlendi.

Marketlere “Maske” denetimi

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Yatağan ilçesinde yeni tipo koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlerin büyük bir kararlılıkla uygulanmasına devam ediliyor.

Bu bağlamda Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’in talimatları doğrultusunda Emniyet Müdürlüğü personelinden oluşturulan yaya devriye görevlileri sokak sokak dolaşarak koronavirüs salgın hastalığı ile ilgili olarak alınması gereken önlemler konusunda vatandaşları bilgilendirirken, diğer taraftan da maske takılmasına ve sosyal mesafeye uyulmasına karşı denetimlerini sürdürüyor. 

Yatağan Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’ın da bizzat katıldığı denetlemelerde son olarak ilçe merkezinde bulunan marketlerin tamamı denetlendi. Büyük bir kararlılıkla denetlemeler yerine getirilirken, Kaymakam Çiçek’e de yapılan denetlemelerle ilgili olarak sürekli bilgi arz verildi.

Yetkililer denetimlerin aynı kararlılıkla devam edeceğini belirterek vatandaşların sosyal mesafe kurallarına uymaları ve maske takmaları konusunda uyarılarını sürdürüyorlar.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68