Masaj Yataklarına Büyük İlgi

Masaj Yataklarına Büyük İlgi

Masaj Yataklarına Büyük İlgi

İçerisinde Güney Kore'den gelen “yeşim taşları” bulunan, termal masaj yataklarının ücretsiz tanıtımına büyük ilgi var.

İlçemizde ücretsiz tanıtımı yapılan ve birçok derde deva olduğu, çevredeki olumsuz enerjiyi yok ettiği söylenen volkanik “yeşim taşları”nın bulunduğu CHOYANG Termal Masaj yataklarının ücretsiz tanıtımına büyük ilgi var.

Cumhuriyet caddesi üzerinde bulunan mağazaya gelenlere 40 dakikalık ücretsiz masaj hizmeti ve slaytshow ile bilgilendirme semineri verilmekte. 

CHOYANG termal masaj yatakları mağazalarının işletmecisi ve aynı zamanda Aydın Bölge Müdürü Ulviye Uysal; “salona çok büyük ilgi var, burada sürekli olarak ücretsiz masaj hizmeti vereceğiz. Mağazamız deneme, tanıtım ve satış alanında hizmet vermektedir. Ancak şuan tanıtım aşamasındayız, henüz satışlara başlamadık. Ücretsiz tanıtım hizmetimiz sürekli olacaktır. Gelen konuklarımız, içerisinde Güney Kore'den gelen “Yeşim taşları” bulunan termal masaj yatakları sayesinde mağazamızdan çok memnun ayrılmaktadır” dedi.

Genelde yeşil renkte bulunan yeşim taşının sarı, beyaz, kahverengi, kırmızı, siyah ya da beyaz lekeli yeşil renklerde olanı da bulunmaktadır.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68