banner80

Maske takmayan 10 kişiye 9 bin lira ceza

Yatağan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ilçe merkezinde son bir hafta içerisinde yapılan denetlemelerde maske takmayan 10 vatandaşa toplamda 9 bin lira para cezası yazılırken denetimlerin aynı kararlılıkla devam edeceği öğrenildi.

Maske takmayan 10 kişiye 9 bin lira ceza

Yatağan ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlerin büyük bir kararlılıkla uygulanmasına devam ediliyor. Bu kapsamda Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlilerinden oluşturulan devriye görevlileri sokak sokak dolaşarak vatandaşları koronavirüs salgın hastalığı ile ilgili olarak alınması gereken önlemler konusunda bilgilendirirken, diğer taraftan da maske takmayanlar tespit ediyor. Yatağan Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’ın da bizzat katıldığı denetlemeler büyük bir kararlılıkla yerine getirilirken, İlçe Kaymakamı Hayrettin Çiçek’e de yapılan denetlemelerle ilgili olarak sürekli bilgi veriliyor.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ilçe merkezinde Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında büyük bir kararlılıkla gerçekleştirilirken, son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen denetlemelerde 10 vatandaşa toplamda 9 bin lira para cezası uygulandı. Yetkililer denetimlerin aynı kararlılıkla devam edeceğini belirterek vatandaşların sosyal mesafe kurallarına uymalarını ve maske takmaları konusunda uyardılar.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68