Maske takmayan 3 kişiye 2 bin 700 lira ceza

Yatağan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ilçe merkezinde kurulan meyve ve sebze pazarında yapılan denetimler esnasında ikazlara rağmen maske takmayan 3 şahsa, toplamda 2 bin 700 lira para cezası yazılırken denetimlerin aynı kararlılıkla devam edeceği öğrenildi.

Maske takmayan 3 kişiye 2 bin 700 lira ceza

Yatağan ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlerin büyük bir kararlılıkla uygulanmasına devam ediliyor. Bu kapsamda Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlilerinden oluşturulan devriye görevlileri sokak sokak dolaşarak vatandaşları koronavirüs salgın hastalığı ile ilgili olarak alınması gereken önlemler konusunda bilgilendirirlerken, diğer taraftan da maske takmayanlar tespit ediliyor.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ilçe merkezinde Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında denetimler büyük bir kararlılıkla gerçekleştirilirken, ilçe merkezinde kurulan meyve ve sebze pazarında yapılan denetimler esnasında ikazlara rağmen maske takmayan 3 şahsa toplamda 2 bin 700 lira para cezası yazıldı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68