Mehmet Kırık ve yönetimi güven tazeledi

Sınırlı Sorumlu Yatağan Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Olağan Genel Kurulunda, mevcut başkan Mehmet Kırık, yönetim ve denetim kurulu üyeleri güven tazeledi.

Mehmet Kırık ve yönetimi güven tazeledi
 Sınırlı Sorumlu Yatağan Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Olağan Genel Kurulu, kooperatifin hizmet binasındaki toplantı salonunda gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut başkan Mehmet Kırık, yeniden başkan seçilirken yönetim kurulu üyeleri Ali Keklik, Şanal Kırıkoğlu ve denetim kurulu üyeleri de aynı kaldı.

Divan Başkanlığını Erdal Topçuoğlu’nun, kâtip üyeliğini ise Süleyman Şahin’in yaptığı genel kurula Bakanlık görevlisi olarak Ali Karagül katıldı. Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bakanı Mustafa Kuzu’nun da izlediği genel kurulda çalışma ve faaliyet raporları okunup aklandı. Başkan ve yöneticilerin maaşlarına da yüzde 10 zam yapılması, 3 güvenlikçinin maaşlarının da bin 300 liradan bin 650 liraya çıkarılması, aidatların da 50 liradan 60 liraya çıkarılması oylanarak kabul edildi.

Toplantı sonunda, sitenin kurucularından Abdullah Kutlu ve caminin minaresini yaptıran hayırsever Yakup Topçuoğlu’na plaketleri verildi. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95