Mehmet Küçük Aza Adaylarını Da Belirledi

Mehmet Küçük Aza Adaylarını Da Belirledi

Mehmet Küçük Aza Adaylarını Da Belirledi

4 Mart Pazar günü yapılacak olan Muhtarlık Seçimleri'nde Atatürk Mahallesi'nden muhtar adayı olan Otogar içinde büfe işleten Mehmet Küçük, çalışmalarını hızla sürdürürken aza adaylarını da belirledi.

İlçemizin en büyük mahallesi olan Yeni Mahalle'nin 3 parçaya bölünmesinin ardından 4 Mart Pazar günü yeni oluşan Cumhuriyet Mahallesi ve Atatürk Mahallesi'nde muhtarlık seçimleri yapılacak. Seçim yaklaştıkça muhtar adayları da azalarını belirleyip çalışmalarını hızlandırdı.  Yatağan Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Küçük de aza adaylarını belirledi. Küçük'ün aza adayları, Davut Uyan, Alaattin Su, Ali Korkmaz, Serkan Karakaş, Ali Gider, Yasin Aksoy, Sami Ertunç ve Mustafa Başpınar'dan oluşuyor.

Mehmet Küçük, yaptığı açıklamada; “daha iyi hizmet vermek ve hizmet kalitesini arttırmak için muhtarlığa aday oldum. 12 yıldan bu yana Yatağan'da ikamet etmekteyim. Garaj içerisinde 5 yıldan bu yana büfe işletmeciliği yapıyorum. Seçildiğim takdirde Belediyemiz ve yetkili kuruluşlarca iş birliği içinde halkımızın huzur ve refahı için elimden gelen tüm çalışmaları yapacağıma söz veriyorum. Hızla ilerleyen bir ilçede, çağımızın gelişen teknolojiye ayak uydurması için ekibimle beraber birçok planlar içerisindeyiz. Sizden birisi olarak sorunlarınıza çözüm üretmekten kaçınmadan, her türlü desteği elimden geldiğince vermeye hazırım. 24 saat ulaşabileceğiniz hizmet anlayışıyla siz değerli halkımızın desteklerini bekliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68