Menteşe Kaymakamından MGC’ye ziyaret

Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Menteşe Kaymakamından MGC’ye ziyaret
 Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Süleyman Akbulut ve cemiyet üyeleri tarafından karşılanan Yıldız, Menteşe’de hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Yıldız, Muğla’nın kaderini değiştirebilecek bir termal kaynakla ilgili çalışmaların sürdüğünü belirterek, Menteşe’nin iki ayrı noktasında çok yüksek sıcaklıkta su kaynağına ulaştıklarını söyledi. Özel sektörün teşvik edilmesiyle çıkartılabilecek kaynağın, özellikle seracılık ve konutları ısıtabilmek için kullanılabileceğini ileri sürdü.

Menteşe’nin üzerindeki ölü toprağı atarak kalkınması ve bölgenin en önemli merkezlerinden biri haline gelmesi için mesai harcadıklarını aktaran Yıldız, basının bu çalışmalardaki önemi ve katkısına da değinerek, gazeteciler adına MGC Başkanı Akbulut’u tebrik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akbulut ise, Menteşe ve Muğla’nın diğer tüm ilçeleri için üzerlerine düşeni, bir görev bilinciyle yerine getirmekten çekinmediklerini söyledi. Muğla basının, Muğla ve Muğlalının menfaatine göre hareket ettiğini kaydeden Akbulut, göreve başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen başarılı çalışmaları imza atan ve projeleriyle ses getiren Kaymakam Yıldız’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96