Mermercilerden nakliyecilere destek sözü

Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Yatağan 11 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yönetimi, Muğla Mermerciler Derneği’ni ziyaret ederek, mermer sektöründe ilçenin nakliyecilerinin tercih edilmesi talebinde bulundu.

Mermercilerden nakliyecilere destek sözü
 Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Odası Nizamettin Köklü, muhabirimize yaptığı açıklamada, Yatağan 11 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Özcan Özen ile birlikte Muğla Mermerciler Derneği’ni ziyaret ederek derneğin yönetim kurulu başkanı Mustafa Ercan ile görüştüklerini bildirdi.

Ziyaret sırasında, Yatağan ilçesindeki mermer firmalarının ihracat ve iç piyasadaki mermer nakliyesinde ilçedeki nakliyecileri tercih etmesini talep ettiklerini belirten Köklü, “Muğla Mermerciler Derneği’nden ilçemizdeki nakliye esnaflarımıza destek vermelerini talep ettik. Sağ olsun, onlar da aynı görüş ve sıcakkanlılıkla destek sözü verdiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Köklü, şoför ve nakliye esnaflarının daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68