MESUT GÜNAY, KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

İlçemizde Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayan Mesut Günay 2 Temmuz Salı günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan yardımcıları ve CHP Muğla milletvekillerini ziyaret etti.

MESUT GÜNAY, KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİ
 Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Sayın Mesut GÜNAY gazetemize yaptığı açıklamada;  ‘’ Geçtiğimiz Salı günü bir gurup arkadaşımla birlikte CHP Genel Merkezi ve TBMM ‘ye ziyaret gerçekleştirdik. Genel Başkan, Genel Başkan Yardımcıları ve milletvekillerimizle  görüşme şansımız oldu. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Meclis Başkanlığı seçimi nedeniyle gündemi  yoğun olmasına rağmen randevu talebimize olumlu yanıt verdi. TBMM’deki makamında yaptığımız görüşmede Yatağan’ın sorunları, AKP’ nin özelleştirme girişimleri, işçimiz,esnafımız ve halkımızdaki tepki ile ilçeye olumsuz etkileri, gençlerimizdeki işsizlik  konularında görüşmeler yaptık. Genel Başkanımızın Yatağan hakkında bir çok konuya vakıf olduğunu memnuniyetle gördük. Ayrıca bazı Genel  Başkan yardımcılarımızla gerek  parti Genel Merkezinde gerekse  TBMM de görüşmeler yaptık. Kendilerinin ilçemizle  birebir ilgili ve bilgili olduklarını  gördük. Bu vesileyle milletvekillerimize duyarlılıkları ve gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyorum ‘’ dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2013, 19:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan kara
hakan kara - 7 yıl Önce

kılıçdaroğlu ve muğla milletvekillerinin yatağan hakkında yeterince bilgi sahibi olmasında yatağan belediye başkanının payı yok mudur?bu biraz da onun başarısı değil midir?