Mete’den Yatağan ve Kavaklıdere çıkarması

AK Parti Muğla Başkanlığı’nın 1 Şubat’ta gerçekleştireceği Olağan Kongre’de genel merkez tarafından yeniden aday gösterilen mevcut İl Başkanı Kadem Mete, Yatağan ve Kavaklıdere’ye ziyaretler gerçekleştirdi.

Mete’den Yatağan ve Kavaklıdere çıkarması

1 Şubat'ta gerçekleştirilecek AK Parti İl Kongresi öncesi Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, AK Parti Yatağan Başkanı Ali Tekin, AK Parti Kavaklıdere Başkanı Volkan Alpözen ve partililerle bir araya gelen AK Parti Muğla Başkanı Kadem Mete, istişarelerde bulundu.

Geçtiğimiz yıl içerisinde gerçekleştirilen ilçe teşkilatı kongrelerinin ardından pandemi nedeniyle bir türlü yapılamayan AK Parti Muğla Kongresinin 1 Şubat 2021'de yapılacağının açıklanmasının ardından AK Parti Muğla Başkanı Kadem Mete ve yönetim kurulu üyeleri Yatağan ve Kavaklıdere’yi ziyaret etti.

Burada konuşan “Cuma günü il seçim kuruluna dilekçemizi verdik. Bir iki ay önce bana devam edeceğim söylenmişti. Geçen hafta cuma günü yasal süreci başlatmam gerektiği belirtildi. Arkadaşlarımızla birlikte bir dönem daha bu sorumluluğu devam ettireceğiz. Kongremiz Menteşe Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MAMUT
MAMUT - 9 ay Önce

YATAGANI YAŞANABİLİR HALE GETİRSENİZ BÖYLE ÇALIŞMA PLANLARINIZ İNSALLAH MEVCUTTUR

SIRADAKİ HABER

banner68