METEM 82 Mezun Verdi

2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı METEM mezunları için dün Hasan Haşmet Işık Düğün Salonu’nda tören düzenlendi. Törene mezun öğrencilerin yanı sıra öğretmenler ve okul yönetimi ile öğrenci velileri katıldı ve bu yıl 82 mezun verildiği belirtildi.

METEM 82 Mezun Verdi
 Türkiye’nin üçüncü büyük METEM Okulu olarak adını duyuran Yatağan METEM Okulu 2012-2013 mezunları için dün Hasan Haşmet Işık Düğün Salonu’nda mezuniyet töreni düzenlendi.
Törene mezun öğrenciler ve okul yönetiminin yanı sıra veliler de katılırken, Bilişim Teknolojileri, Elektrik-Elektronik, Metal Teknolojisi ve Çocuk Gelişimi bölümlerinden toplam 82 öğrencinin mezun olduğu öğrenildi. 
Okul birincisi İhsan Sert’in ödülünü takdim eden Okul Müdürü Aykut Turgut yaptığı açılış konuşmasında; “METEM Okulu olarak 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında 82 mezun verdik ve Bilişim Teknolojileri, Elektrik-Elektronik, Metal Teknolojisi ve Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun olan öğrencilerimiz için bir araya geldik. Çocuklarımızın METEM Okulu’nu daha sık tercih etmeye başlaması nedeniyle memnunuz. Tabi ki bunda okulumuzun verdiği eğitim kalitesi ve mesleki eğitimin öneminin kavranması önemli. Bütün mezunlarımızı tebrik ediyorum. Ayrıca onlara gereken eğitimi veren öğretmenlerimiz ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan velilerimiz de birer tebriki hak ediyor” dedi.
Törende mezun öğrenciler adına ise Öğrenci Temsilcisi Elvin Yavaş konuştu ve bütün öğretmenler ile velilere teşekkür etti. 
Yapılan konuşmaların ardından mezunların belgeleri dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2013, 20:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER